NAŠE SLUŽBY

NOVINKY

PRODUKTY

TECHNICKÉ DOKUMENTY

KONTAKT

 

 

 Vítejte na stránkách společnosti UV Energy s.r.o.

Naše obchodní společnost vznikla v roce 2009. Hlavní činnost společnosti je obchodní zastoupení rakouské firmy Hanno-Werk GmbH & Co. KG

Dále provádíme montáž, opravy a revize elektrických a plynových zařízení. 

Společnost UV Energy s. r. o. je exkluzivním dodavatelem produktů značky Hanno-Werk GmbH & Co. KG v České republice. Disponuje vyškolenými obchodními zástupci, kteří jsou připraveni zajistit svým zákazníkům expresní dodávku vybraného zboží. Klademe důraz také na technicko-poradenský servis pro naše obchodní partnery, jejich zákazníky i konečné zpracovatele výrobků Hanno.Kvalitou produktů a poskytovaným servisem svým zákazníkům se tak Hanno-Werk GmbH & Co. KG řadí mezi nejvýznamnější distributory stavební chemie v západní Evropě.

 

Společnost Hanno-Werk GmbH & Co. KG s již více než stoletou tradicí patří k předním evropským producentům stavební chemie, zejména v oblasti polyuretanových pěn, lepidel a silikonů. Díky výrazné podpoře výzkumu a nejmodernějším technologiím se stává nositelem mnoha registrovaných ochranných patentů výjimečných vlastností našich výrobků.

 

 

Naším cílem je neustálá snaha o zlepšování kvality poskytovaných produktů, služeb a vztahů se zákazníky. Klademe maximální důraz na to, aby se naši zákazníci na nás mohli v rámci našich obchodních vztahů plně spolehnout a my tuto důvěru nikdy nezklamali.